Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Celldömölk személyvonat (9224)

Közlekedik: munkanap

Érkezés Indulás Megálló km
13:46 Győr
13:49 13:50 Győr-Gyárváros 2 km
13:54 13:55 Győrszabadhegy 6 km
13:58 13:59 Ménfőcsanak felső 10 km
14:01 14:02 Ménfőcsanak 12 km
14:07 14:08 Győrszemere 18 km
14:13 14:13 Halipuszta 23 km
14:15 14:16 Gyömöre-Tét 25 km
14:18 14:19 Gyömöre 27 km
14:21 14:22 Szerecseny 29 km
14:25 14:26 Gecse-Gyarmat 33 km
14:33 14:40 Vaszar 39 km
14:47 14:57 Pápa 47 km
15:04 15:05 Mezőlak 54 km
15:08 15:08 Mihályháza 57 km
15:12 15:13 Vinár 61 km
15:18 15:19 Külsővat 66 km
15:26 Celldömölk 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.