Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Celldömölk személyvonat (9214)

Közlekedik: munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint

Érkezés Indulás Megálló km
12:08 Győr
12:11 12:12 Győr-Gyárváros 2 km
12:16 12:17 Győrszabadhegy 6 km
12:20 12:21 Ménfőcsanak felső 10 km
12:23 12:24 Ménfőcsanak 12 km
12:29 12:32 Győrszemere 18 km
12:37 12:37 Halipuszta 23 km
12:39 12:40 Gyömöre-Tét 25 km
12:42 12:43 Gyömöre 27 km
12:45 12:46 Szerecseny 29 km
12:50 12:51 Gecse-Gyarmat 33 km
12:57 12:58 Vaszar 39 km
13:06 13:37 Pápa 47 km
13:44 13:45 Mezőlak 54 km
13:48 13:48 Mihályháza 57 km
13:52 13:53 Vinár 61 km
13:58 13:59 Külsővat 66 km
14:06 Celldömölk 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.