Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Celldömölk személyvonat (9232)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
09:38 Győr
09:41 09:41 Győr-Gyárváros 2 km
09:45 09:46 Győrszabadhegy 6 km
09:50 09:50 Ménfőcsanak felső 10 km
09:52 09:52 Ménfőcsanak 12 km
09:57 09:58 Győrszemere 18 km
10:03 10:03 Halipuszta 23 km
10:05 10:06 Gyömöre-Tét 25 km
10:08 10:08 Gyömöre 27 km
10:10 10:11 Szerecseny 29 km
10:14 10:15 Gecse-Gyarmat 33 km
10:20 10:21 Vaszar 39 km
10:28 10:35 Pápa 47 km
10:42 10:43 Mezőlak 54 km
10:46 10:46 Mihályháza 57 km
10:50 10:51 Vinár 61 km
10:56 10:57 Külsővat 66 km
11:04 Celldömölk 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.