Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Celldömölk személyvonat (9222)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
07:38 Győr
07:41 07:42 Győr-Gyárváros 2 km
07:46 07:47 Győrszabadhegy 6 km
07:50 07:51 Ménfőcsanak felső 10 km
07:53 07:54 Ménfőcsanak 12 km
07:58 07:59 Győrszemere 18 km
08:05 08:06 Gyömöre-Tét 25 km
08:08 08:08 Gyömöre 27 km
08:10 08:11 Szerecseny 29 km
08:14 08:15 Gecse-Gyarmat 33 km
08:20 08:21 Vaszar 39 km
08:28 08:32 Pápa 47 km
08:39 08:40 Mezőlak 54 km
08:43 08:43 Mihályháza 57 km
08:47 08:48 Vinár 61 km
08:53 08:54 Külsővat 66 km
09:01 Celldömölk 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.