Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Celldömölk személyvonat (9212)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
06:35 Győr
06:38 06:39 Győr-Gyárváros 2 km
06:43 06:44 Győrszabadhegy 6 km
06:47 06:48 Ménfőcsanak felső 10 km
06:50 06:51 Ménfőcsanak 12 km
06:57 07:00 Győrszemere 18 km
07:05 07:05 Halipuszta 23 km
07:07 07:08 Gyömöre-Tét 25 km
07:10 07:11 Gyömöre 27 km
07:13 07:14 Szerecseny 29 km
07:18 07:19 Gecse-Gyarmat 33 km
07:25 07:26 Vaszar 39 km
07:33 07:34 Pápa 47 km
07:41 07:42 Mezőlak 54 km
07:45 07:45 Mihályháza 57 km
07:49 07:50 Vinár 61 km
07:55 07:56 Külsővat 66 km
08:03 Celldömölk 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.