Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Celldömölk személyvonat (9220)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:52 Győr
04:55 04:56 Győr-Gyárváros 2 km
05:00 05:06 Győrszabadhegy 6 km
05:10 05:11 Ménfőcsanak felső 10 km
05:13 05:14 Ménfőcsanak 12 km
05:19 05:20 Győrszemere 18 km
05:25 05:25 Halipuszta 23 km
05:27 05:28 Gyömöre-Tét 25 km
05:30 05:30 Gyömöre 27 km
05:32 05:33 Szerecseny 29 km
05:37 05:41 Gecse-Gyarmat 33 km
05:47 05:48 Vaszar 39 km
05:55 06:01 Pápa 47 km
06:08 06:09 Mezőlak 54 km
06:12 06:12 Mihályháza 57 km
06:17 06:21 Vinár 61 km
06:26 06:27 Külsővat 66 km
06:34 Celldömölk 72 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.