Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Pápa személyvonat (9228)

Közlekedik: nem közlekedik: 2011.XII.24, 31

Érkezés Indulás Megálló km
22:40 Győr
22:43 22:44 Győr-Gyárváros 2 km
22:48 22:49 Győrszabadhegy 6 km
22:52 22:53 Ménfőcsanak felső 10 km
22:55 22:56 Ménfőcsanak 12 km
23:00 23:01 Győrszemere 18 km
23:06 23:06 Halipuszta 23 km
23:08 23:09 Gyömöre-Tét 25 km
23:11 23:11 Gyömöre 27 km
23:13 23:14 Szerecseny 29 km
23:18 23:18 Gecse-Gyarmat 33 km
23:24 23:25 Vaszar 39 km
23:33 Pápa 47 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.