Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (992)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
12:39 Győr
12:47 12:48 Ikrény 10 km
12:54 12:55 Enese 17 km
13:00 13:01 Kóny 22 km
13:07 13:08 Csorna 31 km
13:12 13:13 Rábatamási 38 km
13:19 13:20 Kapuvár 46 km
13:26 13:27 Petőháza 59 km
13:29 13:30 Fertőszentmiklós 61 km
13:38 13:39 Fertőboz 74 km
13:48 Sopron 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.