Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (9912)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
10:38 Győr
10:46 10:47 Ikrény 10 km
10:50 10:51 Rábapatona 14 km
10:54 10:55 Enese 17 km
10:59 11:00 Kóny 22 km
11:06 11:07 Csorna 31 km
11:10 11:11 Farád 35 km
11:12 11:13 Rábatamási 38 km
11:15 11:16 Szárföld 41 km
11:17 11:18 Veszkény 43 km
11:21 11:22 Kapuvár 46 km
11:25 11:26 Vitnyéd-Csermajor 51 km
11:36 11:37 Petőháza 59 km
11:39 11:40 Fertőszentmiklós 61 km
11:46 11:47 Pinnye 68 km
11:51 11:52 Fertőboz 74 km
12:01 Sopron 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.