Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (990)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
08:39 Győr
08:47 08:48 Ikrény 10 km
08:54 08:55 Enese 17 km
08:59 09:00 Kóny 22 km
09:06 09:07 Csorna 31 km
09:11 09:12 Rábatamási 38 km
09:18 09:19 Kapuvár 46 km
09:26 09:27 Petőháza 59 km
09:29 09:30 Fertőszentmiklós 61 km
09:38 09:39 Fertőboz 74 km
09:48 Sopron 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.