Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Sopron személyvonat (9928)

Közlekedik: nem közlekedik: 2011.XII.24, 31

Érkezés Indulás Megálló km
22:40 Győr
22:48 22:49 Ikrény 10 km
22:52 22:53 Rábapatona 14 km
22:56 22:57 Enese 17 km
23:00 23:01 Kóny 22 km
23:07 23:08 Csorna 31 km
23:11 23:12 Farád 35 km
23:15 23:16 Rábatamási 38 km
23:19 23:19 Szárföld 41 km
23:21 23:21 Veszkény 43 km
23:24 23:25 Kapuvár 46 km
23:28 23:29 Vitnyéd-Csermajor 51 km
23:34 23:35 Petőháza 59 km
23:37 23:38 Fertőszentmiklós 61 km
23:56 Sopron 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.