Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Sopron személyvonat (9918)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
18:38 Győr
18:46 18:47 Ikrény 10 km
18:50 18:51 Rábapatona 14 km
18:54 18:55 Enese 17 km
18:59 19:00 Kóny 22 km
19:06 19:07 Csorna 31 km
19:10 19:11 Farád 35 km
19:13 19:13 Rábatamási 38 km
19:16 19:16 Szárföld 41 km
19:18 19:18 Veszkény 43 km
19:22 19:22 Kapuvár 46 km
19:25 19:26 Vitnyéd-Csermajor 51 km
19:36 19:37 Petőháza 59 km
19:39 19:40 Fertőszentmiklós 61 km
19:46 19:47 Pinnye 68 km
19:51 19:52 Fertőboz 74 km
19:54 19:55 Balffürdő 78 km
20:01 Sopron 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.