Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Sopron személyvonat (9910)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:00 Győr
04:09 04:10 Ikrény 10 km
04:17 04:18 Enese 17 km
04:22 04:23 Kóny 22 km
04:29 04:30 Csorna 31 km
04:33 04:34 Farád 35 km
04:36 04:37 Rábatamási 38 km
04:39 04:40 Szárföld 41 km
04:41 04:42 Veszkény 43 km
04:45 04:46 Kapuvár 46 km
04:49 04:50 Vitnyéd-Csermajor 51 km
04:57 04:58 Petőháza 59 km
05:00 05:01 Fertőszentmiklós 61 km
05:07 05:08 Pinnye 68 km
05:16 05:17 Balffürdő 78 km
05:23 Sopron 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.