Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Sopron személyvonat (9934)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:38 Győr
14:46 14:47 Ikrény 10 km
14:50 14:51 Rábapatona 14 km
14:54 14:55 Enese 17 km
14:59 15:00 Kóny 22 km
15:06 15:07 Csorna 31 km
15:09 15:10 Farád 35 km
15:11 15:12 Rábatamási 38 km
15:14 15:14 Szárföld 41 km
15:16 15:16 Veszkény 43 km
15:19 15:20 Kapuvár 46 km
15:23 15:24 Vitnyéd-Csermajor 51 km
15:35 15:36 Petőháza 59 km
15:38 15:39 Fertőszentmiklós 61 km
15:46 15:47 Pinnye 68 km
15:51 15:52 Fertőboz 74 km
16:01 Sopron 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.