Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Sopron személyvonat (9920)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
05:55 Győr
06:03 06:05 Ikrény 10 km
06:12 06:13 Enese 17 km
06:18 06:18 Kóny 22 km
06:24 06:25 Csorna 31 km
06:29 06:29 Farád 35 km
06:32 06:32 Rábatamási 38 km
06:35 06:35 Szárföld 41 km
06:37 06:37 Veszkény 43 km
06:41 06:42 Kapuvár 46 km
06:46 06:46 Vitnyéd-Csermajor 51 km
06:53 06:54 Petőháza 59 km
06:56 06:57 Fertőszentmiklós 61 km
07:03 07:03 Pinnye 68 km
07:10 07:11 Fertőboz 74 km
07:20 Sopron 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.