Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Sopron személyvonat (9940)

Közlekedik: 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap

Érkezés Indulás Megálló km
05:13 Győr
05:23 05:24 Ikrény 10 km
05:31 05:32 Enese 17 km
05:36 05:37 Kóny 22 km
05:43 05:44 Csorna 31 km
05:47 05:48 Farád 35 km
05:50 05:51 Rábatamási 38 km
05:53 05:54 Szárföld 41 km
05:55 05:56 Veszkény 43 km
05:59 06:00 Kapuvár 46 km
06:03 06:04 Vitnyéd-Csermajor 51 km
06:11 06:12 Petőháza 59 km
06:14 06:15 Fertőszentmiklós 61 km
06:23 06:24 Pinnye 68 km
06:30 06:31 Fertőboz 74 km
06:40 Sopron 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.