Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Sopron személyvonat (9926)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
16:05 Győr
16:14 16:15 Ikrény 10 km
16:19 16:20 Rábapatona 14 km
16:22 16:23 Enese 17 km
16:33 16:34 Kóny 22 km
16:41 16:42 Csorna 31 km
16:45 16:46 Farád 35 km
16:47 16:48 Rábatamási 38 km
16:50 16:51 Szárföld 41 km
16:52 16:53 Veszkény 43 km
17:00 17:01 Kapuvár 46 km
17:03 17:04 Vitnyéd-Csermajor 51 km
17:10 17:11 Petőháza 59 km
17:13 17:14 Fertőszentmiklós 61 km
17:21 17:22 Pinnye 68 km
17:35 Sopron 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.