Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Sopron személyvonat (9930)

Közlekedik: Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap

Érkezés Indulás Megálló km
06:45 Győr
06:54 06:55 Ikrény 10 km
06:58 06:59 Rábapatona 14 km
07:01 07:02 Enese 17 km
07:07 07:08 Kóny 22 km
07:14 07:15 Csorna 31 km
07:18 07:19 Farád 35 km
07:21 07:22 Rábatamási 38 km
07:24 07:25 Szárföld 41 km
07:26 07:27 Veszkény 43 km
07:31 07:32 Kapuvár 46 km
07:35 07:36 Vitnyéd-Csermajor 51 km
07:43 07:44 Petőháza 59 km
07:46 07:47 Fertőszentmiklós 61 km
07:52 07:53 Pinnye 68 km
08:08 Sopron 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.