Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Sopron személyvonat (9916)

Közlekedik: munkanap

Érkezés Indulás Megálló km
15:16 Győr
15:25 15:26 Ikrény 10 km
15:29 15:30 Rábapatona 14 km
15:33 15:34 Enese 17 km
15:40 15:41 Kóny 22 km
15:47 15:49 Csorna 31 km
15:52 15:53 Farád 35 km
15:55 15:56 Rábatamási 38 km
15:58 15:59 Szárföld 41 km
16:00 16:01 Veszkény 43 km
16:04 16:05 Kapuvár 46 km
16:08 16:09 Vitnyéd-Csermajor 51 km
16:15 16:16 Petőháza 59 km
16:18 16:31 Fertőszentmiklós 61 km
16:52 Sopron 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.