Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Sopron személyvonat (9924)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:04 Győr
14:14 14:15 Ikrény 10 km
14:17 14:18 Rábapatona 14 km
14:21 14:22 Enese 17 km
14:25 14:26 Kóny 22 km
14:31 14:32 Csorna 31 km
14:34 14:35 Farád 35 km
14:39 14:40 Rábatamási 38 km
14:42 14:43 Szárföld 41 km
14:44 14:45 Veszkény 43 km
14:48 14:49 Kapuvár 46 km
14:52 14:53 Vitnyéd-Csermajor 51 km
14:59 15:00 Petőháza 59 km
15:02 15:03 Fertőszentmiklós 61 km
15:26 Sopron 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.