Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Sopron személyvonat (9914)

Közlekedik: 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap

Érkezés Indulás Megálló km
13:05 Győr
13:14 13:15 Ikrény 10 km
13:18 13:19 Rábapatona 14 km
13:22 13:23 Enese 17 km
13:27 13:28 Kóny 22 km
13:34 13:35 Csorna 31 km
13:38 13:39 Farád 35 km
13:44 13:45 Rábatamási 38 km
13:47 13:48 Szárföld 41 km
13:49 13:50 Veszkény 43 km
13:53 13:54 Kapuvár 46 km
13:57 13:58 Vitnyéd-Csermajor 51 km
14:04 14:05 Petőháza 59 km
14:07 14:08 Fertőszentmiklós 61 km
14:29 Sopron 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.