Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Veszprém személyvonat (39518)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
17:41 Győr
17:44 17:45 Győr-Gyárváros 2 km
17:49 17:50 Győrszabadhegy 6 km
18:01 18:01 Nyúl 16 km
18:07 18:08 Pannonhalma 21 km
18:15 18:18 Tarjánpuszta 27 km
18:20 18:20 Győrasszonyfa 28 km
18:28 18:30 Veszprémvarsány 34 km
18:35 18:35 Bakonygyirót 38 km
18:39 18:40 Bakonyszentlászló 41 km
18:48 18:48 Vinye 45 km
18:56 18:56 Porva-Csesznek 50 km
19:09 19:15 Zirc 58 km
19:27 19:28 Eplény 67 km
19:48 Veszprém 79 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.