Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Veszprém személyvonat (39514)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
11:40 Győr
11:43 11:44 Győr-Gyárváros 2 km
11:48 11:49 Győrszabadhegy 6 km
12:00 12:00 Nyúl 16 km
12:06 12:07 Pannonhalma 21 km
12:10 12:10 Ravazd 23 km
12:14 12:15 Tarjánpuszta 27 km
12:17 12:17 Győrasszonyfa 28 km
12:25 12:26 Veszprémvarsány 34 km
12:31 12:31 Bakonygyirót 38 km
12:35 12:36 Bakonyszentlászló 41 km
12:44 12:44 Vinye 45 km
12:52 12:52 Porva-Csesznek 50 km
13:05 13:06 Zirc 58 km
13:18 13:19 Eplény 67 km
13:39 Veszprém 79 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.