Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Veszprém személyvonat (39512)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
08:51 Győr
08:54 08:55 Győr-Gyárváros 2 km
08:59 09:00 Győrszabadhegy 6 km
09:11 09:11 Nyúl 16 km
09:17 09:18 Pannonhalma 21 km
09:21 09:21 Ravazd 23 km
09:25 09:30 Tarjánpuszta 27 km
09:32 09:32 Győrasszonyfa 28 km
09:40 09:41 Veszprémvarsány 34 km
09:46 09:46 Bakonygyirót 38 km
09:50 09:51 Bakonyszentlászló 41 km
09:59 09:59 Vinye 45 km
10:07 10:07 Porva-Csesznek 50 km
10:20 10:21 Zirc 58 km
10:33 10:34 Eplény 67 km
10:54 Veszprém 79 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.