Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Veszprém személyvonat (39516)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
15:49 Győr
15:52 15:53 Győr-Gyárváros 2 km
15:57 16:01 Győrszabadhegy 6 km
16:12 16:12 Nyúl 16 km
16:16 16:16 Écs 19 km
16:18 16:19 Pannonhalma 21 km
16:26 16:27 Tarjánpuszta 27 km
16:29 16:29 Győrasszonyfa 28 km
16:32 16:32 Bakonypéterd 31 km
16:37 16:38 Veszprémvarsány 34 km
16:43 16:43 Bakonygyirót 38 km
16:47 16:48 Bakonyszentlászló 41 km
16:56 16:56 Vinye 45 km
17:04 17:04 Porva-Csesznek 50 km
17:17 17:18 Zirc 58 km
17:30 17:31 Eplény 67 km
17:51 Veszprém 79 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.