Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Veszprém személyvonat (39524)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
13:51 Győr
13:54 13:55 Győr-Gyárváros 2 km
13:59 14:01 Győrszabadhegy 6 km
14:12 14:12 Nyúl 16 km
14:16 14:16 Écs 19 km
14:18 14:19 Pannonhalma 21 km
14:26 14:27 Tarjánpuszta 27 km
14:29 14:29 Győrasszonyfa 28 km
14:32 14:32 Bakonypéterd 31 km
14:37 14:38 Veszprémvarsány 34 km
14:43 14:43 Bakonygyirót 38 km
14:47 14:48 Bakonyszentlászló 41 km
14:56 14:56 Vinye 45 km
15:04 15:04 Porva-Csesznek 50 km
15:17 15:18 Zirc 58 km
15:30 15:31 Eplény 67 km
15:51 Veszprém 79 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.