Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr - Veszprém személyvonat (39510)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:47 Győr
04:50 04:51 Győr-Gyárváros 2 km
04:55 05:10 Győrszabadhegy 6 km
05:21 05:21 Nyúl 16 km
05:27 05:28 Pannonhalma 21 km
05:35 05:36 Tarjánpuszta 27 km
05:38 05:38 Győrasszonyfa 28 km
05:45 05:46 Veszprémvarsány 34 km
05:51 05:51 Bakonygyirót 38 km
05:55 06:01 Bakonyszentlászló 41 km
06:09 06:09 Vinye 45 km
06:17 06:17 Porva-Csesznek 50 km
06:30 06:31 Zirc 58 km
06:43 06:44 Eplény 67 km
07:04 Veszprém 79 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.