Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Hegyeshalom - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9409)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
05:06 Hegyeshalom
05:08 05:09 Levél 4 km
05:13 05:14 Mosonmagyaróvár 11 km
05:18 05:19 Kimle 19 km
05:23 05:24 Lébény-Mosonszentmiklós 27 km
05:28 05:29 Öttevény 34 km
05:33 05:34 Abda 39 km
05:40 05:47 Győr 47 km
06:05 06:06 Ács 75 km
06:12 06:13 Komárom 84 km
06:26 06:27 Tata 104 km
06:35 06:36 Tatabánya 114 km
06:49 06:50 Bicske 139 km
07:01 07:02 Biatorbágy 156 km
07:16 07:17 Kelenföld 174 km
07:31 Budapest-Keleti 187 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.