Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Hidasnémeti - Füzesabony személyvonat (5359)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:47 Hidasnémeti
04:50 04:51 Hernádszurdok 3 km
04:59 05:02 Novajidrány 13 km
05:06 05:07 Méra 18 km
05:10 05:11 Forró-Encs 22 km
05:16 05:17 Ináncs 29 km
05:19 05:20 Csobád 31 km
05:24 05:25 Halmaj 35 km
05:28 05:29 Aszaló 39 km
05:31 05:32 Szikszó 41 km
05:34 05:35 Szikszó-Vásártér 43 km
05:41 05:42 Onga 51 km
05:47 05:48 Felsőzsolca 57 km
05:53 06:00 Miskolc-Tiszai 62 km
06:10 06:11 Nyékládháza 75 km
06:16 06:17 Emőd 82 km
06:21 06:22 Csincse 88 km
06:28 06:29 Mezőkeresztes-Mezőnyárád 97 km
06:35 06:36 Mezőkövesd felső 104 km
06:38 06:39 Mezőkövesd 106 km
06:45 06:46 Szihalom 113 km
06:52 Füzesabony 119 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.