Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

ISTRIA nemzetközi gyorsvonat (1247)

Közlekedik: 2012.VI.24-től VIII.29-ig csütörtök és vasárnap

Érkezés Indulás Megálló km
03:30 03:45 Hodos
03:51 03:52 Őriszentpéter 1527 km
04:00 04:01 Zalalövő 1541 km
04:23 04:44 Zalaegerszeg 1566 km
04:50 04:51 Zalaszentiván 1575 km
05:51 06:08 Celldömölk 1634 km
06:29 06:30 Pápa 1659 km
07:07 07:08 Győrszabadhegy 1700 km
07:16 07:31 Győr 1706 km
07:58 07:59 Komárom 1743 km
08:12 08:13 Tata 1763 km
08:21 08:22 Tatabánya 1773 km
08:36 08:37 Bicske 1798 km
09:03 09:04 Kelenföld 1833 km
09:20 Budapest-Keleti 1846 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.