Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

ISTRIA nemzetközi gyorsvonat (1246)

Közlekedik: 2012.VI.22-től VIII.27-ig kedd és péntek

Érkezés Indulás Megálló km
11:17 Pula
18:38 Budapest-Keleti
18:51 18:52 Kelenföld 13 km
19:14 19:15 Bicske 48 km
19:30 19:31 Tatabánya 73 km
19:38 19:39 Tata 83 km
19:52 19:53 Komárom 103 km
20:23 20:45 Győr 140 km
20:51 20:52 Győrszabadhegy 146 km
21:28 21:29 Pápa 187 km
21:52 22:06 Celldömölk 212 km
23:03 23:04 Zalaszentiván 271 km
23:13 23:35 Zalaegerszeg 280 km
23:55 23:56 Zalalövő 305 km
00:06 00:07 Őriszentpéter 319 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.