Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Kaposvár - Szombathely sebesvonat (8806)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
16:59 Kaposvár
17:03 17:03 Kapostüskevár 3 km
17:12 17:13 Kaposfüred 9 km
17:19 17:20 Várda 15 km
17:27 17:28 Somogyjád 19 km
17:34 17:44 Osztopán 24 km
17:51 17:52 Pamuk 29 km
17:56 17:57 Somogyvár 32 km
18:02 18:03 Öreglak 35 km
18:07 18:07 Tatárvár 38 km
18:12 18:13 Lengyeltóti 41 km
18:18 18:19 Pusztaberény 44 km
18:31 18:33 Fonyód 53 km
18:35 18:36 Bélatelep 55 km
18:38 18:39 Alsóbélatelep 57 km
18:42 18:46 Balatonfenyves 60 km
18:48 18:49 Balatonfenyves alsó 62 km
18:51 18:52 Balatonmáriafürdő alsó 64 km
18:57 18:58 Balatonmáriafürdő 69 km
19:02 19:03 Balatonberény 73 km
19:07 19:18 Balatonszentgyörgy 76 km
19:29 19:31 Keszthely 86 km
19:34 19:35 Alsógyenes 88 km
19:37 19:38 Gyenesdiás 90 km
19:40 19:41 Vonyarcvashegy 92 km
19:45 19:46 Balatongyörök 95 km
19:49 19:50 Becehegy 98 km
19:53 19:54 Balatonederics 101 km
19:59 20:00 Raposka 107 km
20:03 20:05 Tapolca 111 km
20:23 20:24 Sümeg 131 km
20:32 20:35 Ukk 139 km
20:39 20:39 Nemeskeresztúr 146 km
20:42 20:43 Jánosháza 149 km
20:49 20:50 Boba 157 km
20:53 20:53 Nemeskocs 159 km
21:05 21:16 Celldömölk 167 km
21:19 21:20 Kemenesmihályfa 171 km
21:24 21:25 Nagysimonyi 175 km
21:28 21:28 Ostffyasszonyfa 179 km
21:34 21:35 Sárvár 188 km
21:40 21:41 Porpác 195 km
21:46 21:47 Vép 204 km
21:57 Szombathely 212 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.