Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Keszthely - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (1861)

Közlekedik: 2012.V.01-től VI.15-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint és pénteki közlekedési rend szerint

Érkezés Indulás Megálló km
20:24 Keszthely
20:35 20:37 Balatonszentgyörgy 10 km
20:40 20:41 Balatonberény 13 km
20:46 20:47 Balatonmáriafürdő 17 km
20:56 20:57 Balatonfenyves 26 km
21:05 21:07 Fonyód 33 km
21:15 21:16 Balatonboglár 41 km
21:20 21:21 Balatonlelle 44 km
21:28 21:29 Balatonszemes 51 km
21:35 21:36 Balatonszárszó 56 km
21:41 21:42 Balatonföldvár 60 km
21:48 21:49 Zamárdi 66 km
21:57 21:59 Siófok 75 km
22:39 22:43 Székesfehérvár 123 km
23:31 23:33 Kelenföld 186 km
23:40 Budapest-Déli 190 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.