Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Keszthely - Budapest-Déli sebesvonat (18607)

Közlekedik: 2012.VIII.27

Érkezés Indulás Megálló km
07:55 Keszthely
08:06 08:15 Balatonszentgyörgy 10 km
08:18 08:19 Balatonberény 13 km
08:23 08:24 Balatonmáriafürdő 17 km
08:29 08:30 Balatonmáriafürdő alsó 22 km
08:31 08:32 Balatonfenyves alsó 24 km
08:35 08:36 Balatonfenyves 26 km
08:39 08:40 Alsóbélatelep 29 km
08:42 08:43 Bélatelep 31 km
08:45 08:58 Fonyód 33 km
09:01 09:02 Fonyódliget 36 km
09:08 09:13 Balatonboglár 41 km
09:18 09:20 Balatonlelle 44 km
09:23 09:30 Balatonlelle felső 47 km
09:35 09:36 Balatonszemes 51 km
09:41 09:42 Balatonszárszó 56 km
09:47 09:49 Balatonföldvár 60 km
09:51 09:52 Szántód-Kőröshegy 62 km
09:56 09:57 Zamárdi 66 km
09:59 10:00 Zamárdi felső 68 km
10:02 10:03 Balatonszéplak alsó 70 km
10:05 10:06 Balatonszéplak felső 72 km
10:10 10:12 Siófok 75 km
10:16 10:16 Szabadifürdő 79 km
10:18 10:19 Szabadisóstó 81 km
10:23 10:24 Balatonvilágos 85 km
10:26 10:27 Balatonaliga 88 km
10:33 10:36 Lepsény 95 km
10:55 10:56 Székesfehérvár-Repülőtér 119 km
11:00 11:05 Székesfehérvár 123 km
11:21 11:22 Agárd 138 km
11:24 11:25 Gárdony 140 km
11:27 11:28 Velencefürdő 142 km
11:30 11:31 Velence 143 km
12:13 12:18 Kelenföld 186 km
12:25 Budapest-Déli 190 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.