Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Keszthely - Budapest-Déli személyvonat (18611)

Közlekedik: 2012.06.15

Érkezés Indulás Megálló km
23:17 Keszthely
23:28 23:31 Balatonszentgyörgy 10 km
23:34 23:35 Balatonberény 13 km
23:39 23:40 Balatonmáriafürdő 17 km
23:45 23:46 Balatonmáriafürdő alsó 22 km
23:48 23:49 Balatonfenyves alsó 24 km
23:52 23:53 Balatonfenyves 26 km
23:56 23:57 Alsóbélatelep 29 km
23:59 Bélatelep 31 km
00:02 00:04 Fonyód 33 km
00:07 00:08 Fonyódliget 36 km
00:13 00:14 Balatonboglár 41 km
00:18 00:19 Balatonlelle 44 km
00:21 00:22 Balatonlelle felső 47 km
00:27 00:28 Balatonszemes 51 km
00:33 00:34 Balatonszárszó 56 km
00:38 00:39 Balatonföldvár 60 km
00:41 00:42 Szántód-Kőröshegy 62 km
00:46 00:47 Zamárdi 66 km
00:49 00:50 Zamárdi felső 68 km
00:52 00:53 Balatonszéplak alsó 70 km
00:55 00:56 Balatonszéplak felső 72 km
00:59 01:01 Siófok 75 km
01:05 01:06 Szabadifürdő 79 km
01:08 01:09 Szabadisóstó 81 km
01:13 01:14 Balatonvilágos 85 km
01:17 01:18 Balatonaliga 88 km
01:24 01:26 Lepsény 95 km
01:44 01:44 Székesfehérvár-Repülőtér 119 km
01:50 01:52 Székesfehérvár 123 km
02:04 02:05 Dinnyés 134 km
02:08 02:09 Agárd 138 km
02:10 02:11 Gárdony 140 km
02:13 02:14 Velencefürdő 142 km
02:15 02:16 Velence 143 km
02:18 02:19 Kápolnásnyék 146 km
02:21 02:21 Pettend 149 km
02:25 02:26 Baracska 154 km
02:28 02:29 Martonvásár 157 km
02:37 02:38 Tárnok 166 km
02:44 02:45 Érd felső 170 km
02:52 02:53 Budatétény 178 km
03:01 03:03 Kelenföld 186 km
03:10 Budapest-Déli 190 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.