Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Keszthely - Miskolc-Tiszai sebesvonat (15008)

Közlekedik: 

Érkezés Indulás Megálló km
15:35 Keszthely
15:46 15:55 Balatonszentgyörgy 10 km
15:58 15:59 Balatonberény 13 km
16:04 16:08 Balatonmáriafürdő 17 km
16:16 16:17 Balatonfenyves 26 km
16:24 16:27 Fonyód 33 km
16:30 16:31 Fonyódliget 36 km
16:36 16:37 Balatonboglár 41 km
16:41 16:42 Balatonlelle 44 km
16:44 16:47 Balatonlelle felső 47 km
16:52 16:53 Balatonszemes 51 km
16:57 16:58 Balatonszárszó 56 km
17:03 17:04 Balatonföldvár 60 km
17:06 17:10 Szántód-Kőröshegy 62 km
17:14 17:15 Zamárdi 66 km
17:17 17:20 Zamárdi felső 68 km
17:27 17:32 Siófok 75 km
17:38 17:39 Szabadisóstó 81 km
17:48 17:53 Balatonaliga 88 km
18:22 18:24 Székesfehérvár 123 km
18:39 18:40 Gárdony 140 km
19:27 19:29 Kelenföld 186 km
19:44 20:00 Budapest-Keleti 199 km
20:09 20:10 Rákos 207 km
20:31 20:32 Gödöllő 235 km
20:44 20:45 Aszód 250 km
20:55 20:57 Hatvan 266 km
21:09 21:10 Vámosgyörk 286 km
21:26 21:27 Kál-Kápolna 312 km
21:36 21:38 Füzesabony 324 km
21:47 21:48 Mezőkövesd 337 km
22:12 22:13 Nyékládháza 368 km
22:22 Miskolc-Tiszai 381 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.