Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Keszthely - Miskolc-Tiszai sebesvonat (5608)

Közlekedik: 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:52 Keszthely
15:03 15:13 Balatonszentgyörgy 10 km
15:16 15:17 Balatonberény 13 km
15:21 15:22 Balatonmáriafürdő 17 km
15:27 15:28 Balatonmáriafürdő alsó 22 km
15:30 15:31 Balatonfenyves alsó 24 km
15:34 15:35 Balatonfenyves 26 km
15:38 15:39 Alsóbélatelep 29 km
15:41 15:42 Bélatelep 31 km
15:46 15:49 Fonyód 33 km
15:52 15:53 Fonyódliget 36 km
15:58 16:00 Balatonboglár 41 km
16:04 16:06 Balatonlelle 44 km
16:13 16:15 Balatonszemes 51 km
16:20 16:29 Balatonszárszó 56 km
16:34 16:35 Balatonföldvár 60 km
16:41 16:42 Zamárdi 66 km
16:44 16:45 Zamárdi felső 68 km
16:49 16:50 Balatonszéplak felső 72 km
16:53 17:03 Siófok 75 km
17:09 17:10 Szabadisóstó 81 km
17:17 17:18 Balatonaliga 88 km
17:44 17:46 Székesfehérvár 123 km
18:01 18:02 Gárdony 140 km
18:24 18:25 Érd felső 170 km
18:40 18:42 Kelenföld 186 km
18:48 18:50 Ferencváros 192 km
18:58 19:00 Kőbánya felső 197 km
19:04 19:05 Rákos 200 km
19:25 19:26 Gödöllő 228 km
19:38 19:39 Aszód 243 km
19:51 19:52 Hatvan 259 km
20:04 20:05 Vámosgyörk 279 km
20:24 20:25 Kál-Kápolna 305 km
20:34 20:36 Füzesabony 317 km
20:45 20:46 Mezőkövesd 330 km
20:53 20:54 Mezőkeresztes-Mezőnyárád 339 km
21:11 21:12 Nyékládháza 361 km
21:22 Miskolc-Tiszai 374 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.