Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Keszthely - Székesfehérvár személyvonat (8615)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:07 Keszthely
14:18 14:20 Balatonszentgyörgy 10 km
14:23 14:24 Balatonberény 13 km
14:28 14:29 Balatonmáriafürdő 17 km
14:34 14:35 Balatonmáriafürdő alsó 22 km
14:37 14:38 Balatonfenyves alsó 24 km
14:41 14:42 Balatonfenyves 26 km
14:45 14:46 Alsóbélatelep 29 km
14:48 14:49 Bélatelep 31 km
14:52 14:56 Fonyód 33 km
15:00 15:01 Fonyódliget 36 km
15:06 15:07 Balatonboglár 41 km
15:11 15:12 Balatonlelle 44 km
15:14 15:15 Balatonlelle felső 47 km
15:21 15:24 Balatonszemes 51 km
15:29 15:30 Balatonszárszó 56 km
15:35 15:36 Balatonföldvár 60 km
15:38 15:39 Szántód-Kőröshegy 62 km
15:43 15:44 Zamárdi 66 km
15:46 15:47 Zamárdi felső 68 km
15:49 15:50 Balatonszéplak alsó 70 km
15:52 15:53 Balatonszéplak felső 72 km
15:56 16:08 Siófok 75 km
16:12 16:13 Szabadifürdő 79 km
16:15 16:16 Szabadisóstó 81 km
16:20 16:21 Balatonvilágos 85 km
16:24 16:25 Balatonaliga 88 km
16:32 16:37 Lepsény 95 km
16:42 16:43 Polgárdi-Tekerespuszta 100 km
16:47 16:48 Kiscséripuszta 105 km
16:53 16:54 Szabadbattyán 113 km
16:59 17:00 Székesfehérvár-Repülőtér 119 km
17:06 Székesfehérvár 123 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.