Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Keszthely - Záhony sebesvonat (16806)

Közlekedik: 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
13:35 Keszthely
13:46 13:53 Balatonszentgyörgy 10 km
13:57 13:58 Balatonberény 13 km
14:04 14:07 Balatonmáriafürdő 17 km
14:16 14:17 Balatonfenyves 26 km
14:20 14:21 Alsóbélatelep 29 km
14:25 14:28 Fonyód 33 km
14:31 14:32 Fonyódliget 36 km
14:37 14:38 Balatonboglár 41 km
14:42 14:43 Balatonlelle 44 km
14:50 14:51 Balatonszemes 51 km
14:56 14:57 Balatonszárszó 56 km
15:02 15:03 Balatonföldvár 60 km
15:05 15:10 Szántód-Kőröshegy 62 km
15:14 15:15 Zamárdi 66 km
15:17 15:18 Zamárdi felső 68 km
15:22 15:23 Balatonszéplak felső 72 km
15:26 15:28 Siófok 75 km
15:34 15:37 Szabadisóstó 81 km
15:41 15:42 Balatonvilágos 85 km
15:45 15:46 Balatonaliga 88 km
16:12 16:17 Székesfehérvár 123 km
16:32 16:34 Gárdony 140 km
16:58 16:59 Érd felső 170 km
17:13 17:15 Kelenföld 186 km
17:21 17:23 Ferencváros 192 km
17:30 17:41 Kőbánya-Kispest 199 km
17:47 17:48 Ferihegy 206 km
18:22 18:24 Cegléd 261 km
18:34 18:35 Abony 277 km
18:45 18:50 Szolnok 288 km
18:59 19:00 Szajol 298 km
19:07 19:08 Törökszentmiklós 307 km
19:16 19:17 Fegyvernek-Örményes 319 km
19:28 19:29 Kisújszállás 334 km
19:40 19:41 Karcag 350 km
19:52 19:55 Püspökladány 365 km
20:03 20:04 Kaba 376 km
20:13 20:14 Hajdúszoboszló 389 km
20:19 20:20 Ebes 397 km
20:29 20:32 Debrecen 409 km
20:35 20:36 Debrecen-Csapókert 412 km
20:40 20:40 Apafa 417 km
20:45 20:46 Bocskaikert 423 km
20:50 20:51 Hajdúhadház 428 km
20:54 20:55 Téglás 431 km
21:02 21:03 Újfehértó 443 km
21:14 21:28 Nyíregyháza 458 km
21:34 21:35 Sóstó 465 km
21:37 21:38 Sóstóhegy 467 km
21:43 21:44 Kemecse 474 km
21:47 21:48 Nyírbogdány 479 km
21:50 21:51 Kék 481 km
21:55 21:56 Demecser 485 km
21:58 21:59 Gégény 488 km
22:03 22:04 Pátroha 492 km
22:08 22:09 Ajak 497 km
22:13 22:14 Kisvárda 501 km
22:16 22:17 Kisvárda-Hármasút 503 km
22:21 22:22 Fényeslitke 508 km
22:26 22:27 Komoró 512 km
22:31 22:32 Tuzsér 516 km
22:35 22:36 Tiszabezdéd 519 km
22:41 Záhony 524 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.