Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Komárom - Esztergom személyvonat (32911)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
19:50 Komárom
19:55 19:56 Szőny 5 km
19:59 20:00 Almásfüzitő felső 8 km
20:03 20:07 Almásfüzitő 11 km
20:16 20:16 Dunaalmás 16 km
20:19 20:20 Neszmély 17 km
20:23 20:23 Várhegyalja 20 km
20:32 20:32 Süttő felső 25 km
20:35 20:36 Süttő 26 km
20:39 20:39 Piszke 28 km
20:44 20:45 Lábatlan 31 km
20:47 20:47 Eternitgyár 32 km
20:49 20:49 Nyergesújfalu felső 34 km
20:52 20:53 Nyergesújfalu 35 km
21:02 21:02 Tát 41 km
21:05 21:06 Tokod 44 km
21:11 21:16 Esztergom-Kertváros 49 km
21:22 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.