Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Komárom - Esztergom személyvonat (32913)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
16:45 Komárom
16:50 16:50 Szőny 5 km
16:53 16:54 Almásfüzitő felső 8 km
16:57 16:57 Almásfüzitő 11 km
17:05 17:05 Dunaalmás 16 km
17:08 17:09 Neszmély 17 km
17:12 17:12 Várhegyalja 20 km
17:21 17:21 Süttő felső 25 km
17:24 17:25 Süttő 26 km
17:28 17:28 Piszke 28 km
17:33 17:34 Lábatlan 31 km
17:36 17:36 Eternitgyár 32 km
17:38 17:38 Nyergesújfalu felső 34 km
17:41 17:42 Nyergesújfalu 35 km
17:51 17:51 Tát 41 km
17:54 17:55 Tokod 44 km
18:00 18:01 Esztergom-Kertváros 49 km
18:07 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.