Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Komárom - Esztergom személyvonat (32915)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
11:52 Komárom
11:57 11:58 Szőny 5 km
12:01 12:02 Almásfüzitő felső 8 km
12:05 12:09 Almásfüzitő 11 km
12:18 12:18 Dunaalmás 16 km
12:21 12:22 Neszmély 17 km
12:25 12:25 Várhegyalja 20 km
12:34 12:34 Süttő felső 25 km
12:37 12:38 Süttő 26 km
12:41 12:41 Piszke 28 km
12:46 12:47 Lábatlan 31 km
12:49 12:49 Eternitgyár 32 km
12:51 12:51 Nyergesújfalu felső 34 km
12:54 12:55 Nyergesújfalu 35 km
13:04 13:04 Tát 41 km
13:07 13:08 Tokod 44 km
13:13 13:17 Esztergom-Kertváros 49 km
13:23 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.