Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Komárom - Esztergom személyvonat (32917)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
07:52 Komárom
07:57 07:58 Szőny 5 km
08:01 08:02 Almásfüzitő felső 8 km
08:05 08:08 Almásfüzitő 11 km
08:16 08:16 Dunaalmás 16 km
08:19 08:20 Neszmély 17 km
08:23 08:23 Várhegyalja 20 km
08:32 08:32 Süttő felső 25 km
08:35 08:36 Süttő 26 km
08:39 08:39 Piszke 28 km
08:44 08:45 Lábatlan 31 km
08:47 08:47 Eternitgyár 32 km
08:49 08:49 Nyergesújfalu felső 34 km
08:52 08:53 Nyergesújfalu 35 km
09:02 09:02 Tát 41 km
09:05 09:06 Tokod 44 km
09:11 09:16 Esztergom-Kertváros 49 km
09:22 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.