Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Komárom - Esztergom személyvonat (32929)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
05:46 Komárom
05:51 05:51 Szőny 5 km
05:54 05:55 Almásfüzitő felső 8 km
05:58 05:59 Almásfüzitő 11 km
06:07 06:07 Dunaalmás 16 km
06:11 06:16 Neszmély 17 km
06:20 06:20 Várhegyalja 20 km
06:29 06:29 Süttő felső 25 km
06:32 06:33 Süttő 26 km
06:36 06:36 Piszke 28 km
06:41 06:42 Lábatlan 31 km
06:44 06:44 Eternitgyár 32 km
06:46 06:46 Nyergesújfalu felső 34 km
06:49 06:50 Nyergesújfalu 35 km
06:59 06:59 Tát 41 km
07:02 07:03 Tokod 44 km
07:09 07:19 Esztergom-Kertváros 49 km
07:25 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.