Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Komárom - Esztergom személyvonat (32939)

Közlekedik: munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig

Érkezés Indulás Megálló km
04:13 Komárom
04:18 04:18 Szőny 5 km
04:21 04:21 Almásfüzitő felső 8 km
04:24 04:25 Almásfüzitő 11 km
04:34 04:34 Dunaalmás 16 km
04:37 04:41 Neszmély 17 km
04:44 04:44 Várhegyalja 20 km
04:53 04:53 Süttő felső 25 km
04:56 04:57 Süttő 26 km
05:00 05:00 Piszke 28 km
05:05 05:06 Lábatlan 31 km
05:08 05:08 Eternitgyár 32 km
05:10 05:10 Nyergesújfalu felső 34 km
05:13 05:14 Nyergesújfalu 35 km
05:23 05:23 Tát 41 km
05:26 05:30 Tokod 44 km
05:35 05:39 Esztergom-Kertváros 49 km
05:45 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.