Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Komárom - Esztergom személyvonat (32919)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
03:43 Komárom
03:48 03:48 Szőny 5 km
03:51 03:52 Almásfüzitő felső 8 km
03:55 03:56 Almásfüzitő 11 km
04:04 04:04 Dunaalmás 16 km
04:07 04:08 Neszmély 17 km
04:11 04:11 Várhegyalja 20 km
04:20 04:20 Süttő felső 25 km
04:23 04:24 Süttő 26 km
04:27 04:27 Piszke 28 km
04:32 04:33 Lábatlan 31 km
04:35 04:35 Eternitgyár 32 km
04:37 04:37 Nyergesújfalu felső 34 km
04:40 04:41 Nyergesújfalu 35 km
04:50 04:50 Tát 41 km
04:53 04:54 Tokod 44 km
04:59 05:03 Esztergom-Kertváros 49 km
05:09 Esztergom 53 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.