Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

KVARNER InterCity (201)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
17:24 17:34 Koprivnica
17:50 18:10 Gyékényes 440 km
18:24 18:25 Murakeresztúr 455 km
18:36 18:40 Nagykanizsa 469 km
19:16 19:18 Balatonszentgyörgy 510 km
19:40 19:42 Fonyód 533 km
19:50 19:51 Balatonboglár 541 km
19:55 19:56 Balatonlelle 544 km
20:13 20:14 Balatonföldvár 560 km
20:27 20:28 Siófok 575 km
21:12 21:14 Székesfehérvár 623 km
22:03 22:05 Kelenföld 686 km
22:19 Budapest-Keleti 699 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.