Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

KVARNER InterCity (200)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
12:29 Zagreb Glavni Kol.
06:15 Budapest-Keleti
06:29 06:30 Kelenföld 13 km
07:19 07:20 Székesfehérvár 76 km
07:57 07:59 Siófok 124 km
08:12 08:13 Balatonföldvár 139 km
08:31 08:32 Balatonlelle 155 km
08:36 08:37 Balatonboglár 158 km
08:45 08:46 Fonyód 166 km
09:06 09:10 Balatonszentgyörgy 189 km
09:50 09:52 Nagykanizsa 230 km
10:01 10:02 Murakeresztúr 244 km
10:15 10:35 Gyékényes 259 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.