Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

MAESTRAL nemzetközi gyorsvonat (204)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
13:11 Budapest-Déli
19:44 Zagreb Glavni Kol.
13:17 13:19 Kelenföld 4 km
14:11 14:15 Székesfehérvár 67 km
14:36 14:37 Lepsény 95 km
14:56 14:58 Siófok 115 km
15:06 15:07 Zamárdi 124 km
15:12 15:13 Balatonföldvár 130 km
15:18 15:19 Balatonszárszó 134 km
15:24 15:25 Balatonszemes 139 km
15:32 15:33 Balatonlelle 146 km
15:37 15:38 Balatonboglár 149 km
15:46 15:48 Fonyód 157 km
15:58 15:59 Balatonfenyves 164 km
16:07 16:08 Balatonmáriafürdő 173 km
16:15 16:27 Balatonszentgyörgy 180 km
16:45 16:46 Zalakomár 200 km
16:51 16:52 Zalaszentjakab 206 km
17:06 17:18 Nagykanizsa 221 km
17:28 17:29 Murakeresztúr 235 km
17:44 18:06 Gyékényes 250 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.