Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Miskolc-Tiszai - Keszthely sebesvonat (5609)

Közlekedik: 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
06:18 Miskolc-Tiszai
06:28 06:29 Nyékládháza 13 km
06:53 06:54 Mezőkövesd 44 km
07:03 07:10 Füzesabony 57 km
07:19 07:20 Kál-Kápolna 69 km
07:38 07:39 Vámosgyörk 95 km
07:53 07:59 Hatvan 115 km
08:10 08:22 Aszód 131 km
08:35 08:37 Gödöllő 146 km
08:58 09:02 Rákos 174 km
09:06 09:14 Kőbánya felső 177 km
09:23 09:24 Ferencváros 182 km
09:30 09:32 Kelenföld 188 km
09:46 09:47 Érd felső 204 km
10:08 10:09 Gárdony 234 km
10:24 10:26 Székesfehérvár 251 km
10:56 10:57 Balatonaliga 286 km
11:03 11:05 Szabadisóstó 293 km
11:12 11:14 Siófok 299 km
11:17 11:18 Balatonszéplak felső 302 km
11:22 11:23 Zamárdi felső 306 km
11:25 11:26 Zamárdi 308 km
11:32 11:33 Balatonföldvár 314 km
11:38 11:39 Balatonszárszó 318 km
11:44 11:45 Balatonszemes 323 km
11:52 11:53 Balatonlelle 330 km
11:57 11:58 Balatonboglár 333 km
12:03 12:04 Fonyódliget 338 km
12:08 12:11 Fonyód 341 km
12:13 12:14 Bélatelep 343 km
12:16 12:17 Alsóbélatelep 345 km
12:20 12:21 Balatonfenyves 348 km
12:23 12:24 Balatonfenyves alsó 350 km
12:26 12:27 Balatonmáriafürdő alsó 352 km
12:32 12:33 Balatonmáriafürdő 357 km
12:39 12:40 Balatonberény 361 km
12:44 12:49 Balatonszentgyörgy 364 km
13:00 Keszthely 374 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.